Wczoraj (28 sierpnia) po godzinie 12.00 na drodze wojewódzkiej nr 324 na wysokości mostku na Kanale Polskim doszło do zdarzenia drogowego w wyniku, którego zginął kierowca dostawczego Fiata. Obecnie policjanci ustalają przyczyny w jakich doszło do tego tragicznego zdarzenia. Osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności w jakich doszło do wypadku proszone są o kontakt z KPP we Wschowie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym Fiatem 23-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego koło godziny 12.30 jadąc od strony Głogowa drogą W324 na wysokości mostku na Kanale Polskim najechał na barierki energochłonne, a następnie uderzając w filar mostku wypadł z drogi i wpadł do wody. W wyniku zderzenia pojazd zapalił się. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe podjęły działania, ujawniając w kabinie pojazdu zwęglone zwłoki.   

Skierowano patrole policji, który zabezpieczają miejsce zdarzenia, grupę dochodzeniowo-śledczą. Pod nadzorem Prokuratora Rejonowego we Wschowie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tej tragedii.

Osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności w jakich doszło do wypadku proszone są o kontakt z KPP we Wschowie pod nr telefonu 65 540 8211, bądź dzwoniąc pod nr 997.

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here