Radosław Pobol został powołany przez wojewodę na stanowisko społecznego pełnomocnika do spraw współpracy z samorządami, instytucjami z terenu subregionu legnicko – głogowskiego.

Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, były radny Rady Miasta Głogowa, Przewodniczący Rady Miasta Głogowa, były Sekretarz Powiatu Głogowskiego – Radosław Pobol, został powołany przez Wojewodę Dolnośląskiego Pawła Hreniaka na stanowisko społecznego pełnomocnika do spraw współpracy z samorządami, instytucjami i innymi organizacjami z terenu subregionu legnicko – głogowskiego. Zakres pełnomocnictwa obejmuje m.in. współdziałanie z jednostkami samorządu terytorialnego oraz reprezentowanie Wojewody na uroczystościach państwowych i samorządowych .

-Będę także informował Wojewodę o wydarzeniach w subregionie, organizował spotkania i konferencje – mówi Radosław Pobol.- Znam to środowisko. Wiele lat bylem radnym. 

Być może w niedalekiej przyszłości pełnomocnik spotka się z kibicami, którym leży na sercu dobro głogowskiego klubu Chrobry. Pojawiły się bowiem plotki, iż boisko Chrobrego zostanie zamknięte dla kibiców.  

Zdjęcie: DUW Wrocław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here