Około 200 seniorów skorzystało z zaproszenie samorządowców i wzięło udział we wspólnej zabawie. Gmina seniorom ufundowała pamiątkowe zegary.

Sala wiejska w Kotli wypełniona została po brzegi. Przy zastawionych stołach, przy kawie i ciastach niespełna 200 seniorów świetnie się bawiło. To był swoista gala talentów. Wielu seniorów ujawniło swoje ukryte umiejętności, śpiewali, tańczyli i recytowali wiersze napisane przez innych a także swojego autorstwa. Przyglądając się uczestnikom spotkania można było odnieść wrażenie, że jesień życia jest wspaniałym czasem w życiu każdego z nich, daje wiele radości, pozwala realizować swoje marzenia i stwarza dystans do życia i otaczającego świata. 

Wieczorne spotkanie w świetlicy wiejskiej upłynęło w miłej atmosferze. Jest w tym także duża zasługa organizatorów, którzy zadbali o to by seniorzy czuli się dobrze i świetnie bawili.  Poczęstunek, pyszne ciasta przygotowali sołtysi i radni Gminy Kotla. To tańca zachęcała Kapeli Bajer z Nowej Soli. Atmosfera spotkania tak bardzo wszystkich zachwyciła, iż seniorzy wyrazili chęć uczestniczenia w kolejnych takich spotkaniach. Na zakończenie zabawy seniorom wręczone zostały pamiątkowe zegary.

Z seniorami bawili się także Sekretarz Gminy Kotla , Przewodnicząca Rady Gminy , Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu oraz sołtys Kotli wraz z Radą Sołecką. Spotkanie z seniorami z Gminy Kotla zorganizowali Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Sołectwo Kotla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here