Drużyna dziewcząt zdobyła tytuł vice mistrzyń powiatu głogowskiego. Marcel Śmietana wygrał bieg na dystansie 1000 m.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nielubi z rozgrywek powiatowych w minipiłce i biegach przełajowych wrócili z medalami. Drużyna dziewcząt- piłkarek nożnych  w składzie Nowicka Wiktoria, Roskosz Julia, Antczak Oliwia, Cieślak Klaudia, Kondraciuk Klaudia, Frątczak Ines, Fabiś Anna i Rybko Maja zdobyła tytuł wicemistrzyń powiatu głogowskiego. Natomiast w biegach przełajowych bezkonkurencyjnym okazał się Marcel Śmietna, który wygrał bieg na dystansie 1000 metrów. Kwalifikacje do Mistrzostw Dolnego Śląska uzyskali także Alicja Giergiel i Wiktoria Nowicka , które w swoich konkurencjach uplasowały się na 4. miejscu, Julia Roskosz na 6 miejscu a Erwin Nowicki zajął 9. miejsce.

Uczniowie szkoły w Nielubi wzięli udział w rozgrywkach powiatowych szkół wiejskich w minipiłce nożnej chłopców i dziewcząt oraz w finałach III i IV strefy województwa dolnośląskiego w wiosennych biegach przełajowych LZS i Mieszkańców Wsi.