Deblowy Turniej Tenisa organizowany co roku przez Związek Pracodawców Polska Miedź odbył się tym razem po raz 9. Wzięło w nim udział kilkanaście par męskich i pięć kobiecych. Na lubińskich kortach walczono o puchary, dyplomy, cenne nagrody, ale przede wszystkim o integrację i aktywne spędzenie wolnego czasu.

Chętnych do Deblowego Turnieju tenisa organizowanego rokrocznie przez Związek Pracodawców Polska Miedź nie brakuje. W dziewiątej odsłonie tych zmagań również nie zabrakło chętnych.- Mamy dzisiaj 12 par męskich i 5 żeńskich. Są trzy grupy w których są podzieleni zawodnicy. Z grup wychodzą po dwie pary i później grają już o półfinał i finał. Spotykają się tu zawsze ludzie z naszych oddziałów KGHM, ze spółek grupy kapitałowej Polskiej Miedzi oraz przedsiębiorcy z innych firm zrzeszeni w związku. Jest to też miejsce i okazja, gdy wszyscy mogą ze sobą porozmawiać, wymieniać się swoimi doświadczeniami i nawiązać nowe relacje. Dodajmy, że to ludzie pełni pasji, zaangażowani, którzy uprawiają sport, a Związek Pracodawców Polska Miedź dał im szansę na tenisowe zmagania. Tenis to sport, w którym jest potrzeba podejmowania szybkich decyzji w zmieniających się warunkach, to rywalizacja. Na naszym turnieju stawiamy na etyczną rywalizację , na podejmowanie kluczowych decyzji przy zachowaniu zasad etycznych – mówił w trakcie turnieju Rafał Szkop, manager ds. analiz, legislacji i współpracy międzynarodowej w Związku Pracodawców Polska Miedź.
W zmaganiach na kortach wzięli udział miłośnicy tego sportu z wielu oddziałów KGHM i spółek z grupy kapitałowej. Byli tacy, którzy grywają w Employers Cup co roku,a le też i tacy, którzy pierwszy raz stanęli w szranki deblowych zmagań. – Uczestniczę po raz pierwszy, bo zaprosił mnie kolega, który ze stałym partnerem grał tutaj co roku. Ten partner odpadł, a więc zaproponował mnie. Skorzystałem, bo kolega gra dobrze i mam nadzieję powalczyć .Atmosfera bardzo fajna. Nie ma jakiejś super rywalizacji. Jest sportowa walka, a to w tych czasach ważne i cieszę się, że tu jestem – mówił Grzegorz Cichoń, dyrektor ds. pracowniczych Huta Miedzi Głogów
Najlepszą parą wśród panów okazali się: Roland Chariasz i Mateusz Kieryk. Wśród pań I miejsce zdobyły Magdalena Urbaniak i Beata Stachowicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here