GRAND PRIX Festiwalu Top Art Festival „La Costa Musical”, dwa pierwsze miejsca, sześć dyplomów, nagrody specjalne dla trenerów oraz czek na kwotę 500 euro – tak imponujących wyników na międzynarodowych festiwalach można im jedynie pozazdrościć.

Głogowska Rewia Graffiti zaimponowali jurorom festiwalu Top Art Festival 2018: „La Costa Musical” w Hiszpanii zarówno w kategoriach wokalnych, jak i tanecznych, uzyskując najwyższą nagrodę – GRAND PRIX – za całokształt. Nagrody specjalne trafiły również do trenerów Rewii. Mieczysław i Katarzyna Krawczonek zostali nagrodzeni w kategorii najlepszej choreografii, a Zdzisław Krawczonek za najlepsze przygotowanie wokalne zespołu. To idealne podsumowanie działań artystycznych głogowskiego zespołu.

Wyjazd do Hiszpanii wiązał się z wieloma przyjemnościami – oprócz udziału w zmaganiach konkursowych, dzieci uczestniczyły w warsztatach artystycznych z tańca współczesnego i baletu z Sebastianem Białobrzeskim oraz z flamenco z tancerzem z Barcelony – José Leónem. Ponadto dzieci odwiedziły Disneyland i Park Asterixa w Paryżu, Barcelonę (stadion Camp Nou, katedrę Sagrada Familia, ulicę La Rambla, pokaz nocny magicznej fontanny – pokaz świateł), zwiedzały także miasteczko Calella, gdzie były zakwaterowane. Nie zabrakło też występów – m.in. podczas koncertu galowego w Lloret de Mar.

Zdjęcie: MOK

1 KOMENTARZ

  1. Czyżby Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Krawczonków?
    Top Art Festival – Iwona Krawczonek
    Fundacja Muzykoludzie – Paweł Krawczonek
    Głogowska Rewia Graffiti – Mieczysław, Katarzyna i Zdzisław Krawczonek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here