Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego i Rafael Rokaszewicz Prezydent Miasta Głogowa popierają kandydaturę Piotra Poznańskiego zastępcę Prezydenta Miasta Głogowa do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Piotr Poznański zastępca Prezydenta Miasta Głogowa od 28 lat związany jest z samorządem. Pracował na różnych stanowiskach pracy. Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski podczas ostatniej obecności w naszym mieście poparł publicznie kandydaturę Piotra Poznańskiego w wyborach do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

– Piotr Poznański ma olbrzymie zasługi w prowadzeniu inwestycji, w pozyskiwaniu środków unijnych. Jest doświadczonym samorządowcem – mówi Cezary Przybylski. – Popieram jego kandydaturę do sejmiku. Proszę także głogowian, aby oddali swoje głosy na Piotra Poznańskiego. Popieram także kandydaturę Rafaela Rokaszewicza na Prezydenta Miasta Głogowa. Jest bardzo dobrym gospodarzem tego miasta. 

Swojego poparcia dla Piotra Poznańskiego udzielił również Rafael Rokaszewicz, Prezydent Miasta Głogowa.

– Mało jest takich rasowych samorządowców, którzy pracują na rzecz miasta, lokalnej społeczności. Piotr patrzy na rozwój miasta, regionu, wie co trzeba zrobić w Głogowie, powiecie i województwie. My potrzebujemy solidnego przedstawiciela w województwie, który zadba o interesy głogowian, rozwój równomierny całego regionu – mówił Rafael Rokaszewicz, Prezydent Miasta Głogowa.

Piotr Poznański zapewnił, że jeżeli zostanie radnym sejmiku będzie koncentrował się między innymi na tematach dot. ochrony środowiska, rozwoju transportu, dróg, infrastruktury rowerowej.

– Od 28 lat jestem bezpartyjnym samorządowcem – powiedział Piotr Poznański. – Nie musiałem się długo zastanawiać nad propozycją KWW Bezpartyjni samorządowcy dot. kandydowania na radnego do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Na Dolnym Śląsku , w Głogowie jest jeszcze dużo do zrobienia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here