Około 220 mieszkańców gminy Kotla w wieku 65+ świętowało Europejski Dzień Seniora. Recytowano wiersze, śpiewano piosenki, były także konkursy. Seniorzy z Gminy Kotla bawili się wyśmienicie.

Uroczyste spotkanie z  okazji Dnia Seniora odbyło się już po raz czwarty. Z roku na rok w uroczystościach bierze udział coraz więcej mieszkańców gminy w wieku 60+. Uczestnikom spotkania przy kawie czas umilał zespół muzyczny, instrumentaliści z zespołów folklorystycznych, były konkursy, wspólne śpiewy i recytacja wierszy.

– Tradycją spotkania jest przekazanie seniorom drobnych upominków. Tym razem były to parasolki – mówi Anna Marcinkowska Inspektor ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych, planowania i promocji gminy

Referat Rozwoju Gminy i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych. – Serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji spotkania sołectwu Kotla i sołtys Ewie Kłonicy, radnej Krystynie Filipowicz, radnej Mariannie Stachurskiej, sołtys Agnieszce Krupie, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotli Halinie Ignacik, pracownikom Gminy Kotla i GOKiS Kotla.

 

Zdjęcie: UG Kotla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here