Policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości.  32 – letni mieszkaniec powiatu głogowskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W samochodzie znaleziono również narkotyki.

Do zdarzenia doszło 30  stycznia po północy. Policjanci zauważyli pojazd, którego kierowca zachowywał się podejrzanie i postanowili zatrzymać go do kontroli. Samochód zjechał z drogi w stronę prywatnej posesji i próbował zawrócić.

– Policjanci używając sygnałów dźwiękowych i świetlnych zajechali mu drogę i zatrzymali go. Podczas legitymowania okazało się, że mężczyźni to mieszkańcy powiatu głogowskiego i są pod wpływem alkoholu – mówi asp. Łukasz Szuwikowski p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.
32-letni kierowca miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. W samochodzie policjanci ujawnili również susz roślinny, do którego posiadania przyznał się 33-letni pasażer. Mężczyźni zostali przewiezieni do jednostki policji celem wykonania czynności służbowych. 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here