Zakończyła się już przeprowadzka Zakładu Obsługi i Koordynacji Spółdzielni z pomieszczeń przy Al. Wolności 19 do budynku przy ul. Generała Władysława Sikorskiego. W nowej siedzibie mieści się również Dział Techniczny, który do tej pory zajmował pomieszczenia przy ul. Armii Krajowej 5.

Na parterze nowego budynku mieści  się punkt informacyjno-podawczy, sala konferencyjna i archiwum. Pierwsze piętro zajmują działy, które prowadzą obsługę mieszkańca, m.in.: Dział Rozliczania Opłat, Dział Rozliczania Wody, Dział Członkowsko-Mieszkaniowy, Zespół ds. Lokali Użytkowych i Zespół Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych. Na drugim piętrze znajduje się Sekretariat i Zarząd oraz działy: Kontroli Finansowej, Podatków i Płac, Rachunkowości, Organizacyjno-Prawny (w tym kadry) oraz Eksploatacji.

Obecnie w nowej siedzibie trwają prace wykończeniowe. Wykonywane jest docieplenie budynku i elewacja. Wiosną zagospodarowany zostanie teren wokół obiektu.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w 2016 zakupiła działkę wraz z budynkiem przy ul. Generała Władysława Sikorskiego.  Powierzchnia całej działki to blisko 2220 metrów kwadratowych, natomiast samego budynku – 1152 m2.

Zdjęcie: SM Nadodrze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here