Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Wojska Polskiego 3 i 3A mając na względzie komfort życia swoich mieszkańców postanowiła zagospodarować teren wokół bloku i przygotować miejsce rekreacyjne dla seniorów.

W Głogowie funkcjonuje wiele wspólnot mieszkaniowych. Każda z nich działa na rzecz swoich lokatorów. Wiele wspólnot doprowadziło do ocieplenia bloków i wymiany ogrzewania. Dbają także o tereny zielone przy bloku. Nasadzają kwiaty, krzewy, koszą trawę i dbają o to, by właściciele psów nie zapominali o sprzątaniu po swoich pupilach. Jedną z takich operatywnych wspólnot jest Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Wojska Polskiego 3 i 3A. Dzięki staraniom zarządu teren wokół bloku został uporządkowany. Niebawem pojawią się nowe nasadzenia: kwiaty i krzewy.

– Nieopodal naszego bloku na terenie należącym do gminy miejskiej zamontowane były ławeczki. Seniorzy często tam odpoczywali. Nawet idąc z zakupów siadali, aby odpocząć. Ławeczki były bardzo zniszczone. Dzięki uprzejmości Pana Prezydenta Rafaela Rokaszewicza mamy już nowe ławeczki – mówi Grażyna Semeniuk – Zamierzamy jeszcze poprosić o kosze na śmieci, aby ustawić przy ławeczkach. Każdy, kto będzie odpoczywał na ławeczce, śmieci wrzuci do kosza. Teren wokół będzie czysty.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here