W najbliższy piątek 17 maja w bibliotece przy ul. Budowlanych będzie Azul, Tajniacy i Spelnor. Bedzie można także zagrać np. w Milionerów, Smallworld i Ubongo. Można także przynieść swoją własną grę.

Biblioteka zaprasza na wieczór gier planszowych. Organizatorzy zachęcają do spędzeni czasu  bez Internetu, bez mediów społecznościach.

– Majowy wieczór gier planszowych odbędzie się już w najbliższy piątek 17 maja w bibliotece przy ul. Budowlanych 10. Początek o godz. 18.00 – mówi Agnieszka Błaszczyk
Biblioteka Lokalna Osiedla Głogowskiego. – Warto choć raz na miesiąc odłączyć się od sieci i ze znajomymi spotkać się w realu, najlepiej przy planszówkach.

Biblioteka przy Budowlanych 10 dla wielbicieli gier planszowych i karcianych przygotowała jak zwykle wiele propozycji do wyboru. Będzie Azul, Tajniacy i Spelnor. Bedzie można także zagrać np. w Milionerów, Smallworld i Ubongo. Można także przynieść swoja własna grę. Panie bibliotekarki w razie problemów wyjaśnia zasady poszczególnych gier, więc początkujący gracze na pewno nie poczują się zagubieni. W planszówki w bibliotece przy ul. Budowlanych będzie można zagrać w godz. 18.00-22.00.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here