Rada Nadzorcza powołała na stanowisko prezesa spółki Chrobry Głogów S.A.  Jarosława Trawińskiego. Nowy prezes jest medalistą ogólnopolskiej spartakiady młodzieży i mistrzostw polski młodzików.

Jarosław Trawiński z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, skończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim i Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, posiada uprawnienia do zasiadania w zarządach i radach nadzorczych spółek wydane przez Ministra Skarbu Państwa.  Uczestniczył w wielu seminariach, konferencjach i szkoleniach z zakresu zarządzania, m.in. EY Academy of Business.

– Od 1999 r. jest związany z głogowską Famabą (obecnie E-Towers Famaba S.A.), gdzie m.in. kierował działem HR, następnie był dyrektorem administracyjnym, prokurentem, a ostatnio doradcą zarządu. Jarosław Trawiński jest także przewodniczącym Rady Nadzorczej PWiK w Głogowie – mówi Marta Dytwińska-Gawrońska Rzecznik Prezydenta Głogowa.

Nowy prezes ze sportem związany od najmłodszych lat, absolwent klasy o profilu lekkoatletycznym w II LO we Wrocławiu, medalista ogólnopolskiej spartakiady młodzieży, mistrzostw polski młodzików, do dziś regularnie biega rekreacyjnie.  Czas wolny spędza z rodziną, głównie na szlakach górskich oraz kibicując ulubionym klubom sportowym. Jarosław Trawiński, 46 lat, żonaty, troje dzieci, w Głogowie od 1998 r. Nowy prezes rozpocznie pracę w spółce 1 lipca.

Od 2015 roku prezesem  spółki Chrobry Głogów S.A. była Emilia Szajowska. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here