Kamera Planete+ może odwiedzić Głogów, a nasze miasto może znaleźć się w programie „Polska z góry”.

O naszym mieście może być głośno nie tylko w Polsce. Kamera polskiego kanału dokumentalnego może przyjechać do Głogowa. Głogów może znaleźć się w programie „Polska z góry”.

– Drodzy Głogowianie, zapraszam i zachęcam Was wszystkich do oddania głosu na nasze miasto! Wspólnie możemy zdecydować by Głogów znalazł się w programie Planete Plus “Polska z góry”. Można głosować codziennie – zachęca Rafael Rokaszewicz Prezydent Głogowa.

Głosować można codziennie do 1 sierpnia na stronie https://twoje-miasto.planeteplus.pl/miejscowo…/954082-glogow. #RazemZrobimyWięcej, #GłogówMojeMiasto, #KochamGłogów.

„ …Planete+ to polski kanał dokumentalny. Dowiesz się w nim o rzeczach, o których do tej pory nawet nie słyszałeś. Stawia trudne pytania, na które nie ma prostej odpowiedzi. Nie idzie na kompromisy. Prezentuje aktualne i intrygujące zagadnienia. Przedstawia nowe oblicza historii i odkrywa inne strony popkultury. To kanał dla ludzi, którzy chcą być zaskakiwani i chcą odkrywać otaczających ich świat. Co tydzień stacja oferuje blisko 10 godzin premierowych filmów w jakości HD w ramach wieczornych i popołudniowych pasm. Kanał jest dostępny – spośród platform cyfrowych – wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny stacji to 4,5 mln gospodarstw domowych. Planete+ istnieje od 1996 roku….”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here