XV PRZEGLĄDU PIOSENKI POETYCKIEJ ,,WYŚPIEWAĆ POEZJĘ”  w tym roku będzie online. Organizatorzy do 15 czerwca czekają na film, w którym uczestnicy Przeglądu zaprezentują siebie i piosenkę.

Ze względu na panującą pandemię i wynikające z tego tytułu ograniczenia nie ma możliwości przeprowadzenia Przegląd Piosenki Poetyckiej ,,Wyśpiewać Poezję” w dotychczasowej formie. Organizatorzy proponują każdemu, kto chce wziąć udział w Przeglądzie nagranie filmu.

– Nagrajcie film, w którym zaprezentujecie swoje zespoły i piosenki, a nasze Jury wybierze te najlepsze. Na nagrania czekamy do 15 czerwca 2020 r – mówi Wioletta Jańczak Referent ds. promocji gmin.
Emisja XV PRZEGLĄDU PIOSENKI POETYCKIEJ ,,WYŚPIEWAĆ POEZJĘ”  26 czerwca 2020 r. w ramach Stachuriady online na fbStachuriada Grochowice i fb Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, który został partnerem w tym projekcie.
Przygotowano atrakcyjne nagrody. Pula nagród to 12 tys. złotych. Nagrody finansowe pochodzą ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenie dla osoby niepełnoletniej do pobrania stronie internetowej Urzędu Gminy Kotla.  

Zgłoszenia do tegorocznej edycji Przeglądu należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mailowy: stachuriada.zgloszenia@gmail.com