Spotkania KS SPR Chrobry Głogów –SPR Stal Mielec to zawsze zacięta walka. Celne rzuty Klingera i Jamioła oraz interwencja Dereviankina, pozwoliły  głogowianom na zwycięstwo.

Mecz KS SPR Chrobry Głogów –SPR Stal Mielec Mecz rozpoczęli goście i to do nich należały pierwsze minuty tego spotkania. W 6. minucie spotkania Chrobry przegrywał 1:3. Oba zespoły popełniały błędy, ale druga część pierwszej połowy należała już zdecydowanie do gospodarzy, którzy poprawili swoją skuteczność i kończyli swoje akcje celnymi rzutami. Bardzo dobra postawa Derewiankina również była dużym atutem Chrobrego.  Po kontrze Jamioła w 29. minucie głogowianie prowadzili pięcioma bramkami i z taką przewagą schodzili na przerwę. Początek drugiej połowy należał do Stali. W 40. minucie przewaga Chrobrego stopniała do jednej bramki. Gospodarzom udawało się utrzymać przewagę, ale kolejne minuty były bardzo nerwowe. W 57. minucie Chrobry prowadził już tylko jedną bramką, jednak celne rzuty Klingera i Jamioła ( którzy zdobyli najwięcej bramek dla Chrobrego w tym meczu – po 7 każdy z Nich ) oraz  interwencja Dereviankina, pozwoliły na zwycięstwo.

KS SPR Chrobry Głogów –SPR Stal Mielec 29:27 (13:8)