Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie chce poznać opinie mieszkańców na temat wody z kranu.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zachęca do picia wody z kranów.  W oparciu o opinie specjalistów woda płynąca z kranów w głogowskich mieszkaniach nadaje się do picia. PWiK chce także poznać opnie mieszkańców, dlatego też urzędnicy zachęcają do wypełnienia ankiety, która zobrazuje opinie głogowian.

– Już kolejny rok z rzędu przygotowaliśmy ankietę, w której chcemy dowiedzieć się co nasi klienci sądzą o głogowskiej kranówce. Ciekawi jesteśmy zarówno opinii osób, które piją wodę z kranu, jak osób nielubiących naszej kranówki – mówi Magdalena Ruta, specjalista ds. promocji w PWiK w Głogowie.

Ankieta jest dostępna online i jest anonimowa. Jednak wśród osób, które wypełnią  ankietę i podadzą prawidłowy adres e-mail lub numer telefonu, zostaną rozlosowane upominki w postaci gadżetów z logo PWiK w Głogowie.Badanie opinii mieszkańców jest częścią kampanii „Pij wodę z kranu”, w czasie której PWiK pokazuje korzyści płynące z picia kranówki. Link do ankiety https://forms.gle/yfBJAb14P8jE2jeb6