10. sołectw wzięło udział w turnieju wsi. Emocje były ogromne, konkurencje rozgrzewały atmosferę. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Brzegu Głogowskiego.

Mieszkańcy Gminy Żukowice udowodnili, że są nie tylko wyjątkowi, ale także pełni energii, tworząc niezapomnianą atmosferę na całym turnieju.

– W tegorocznym turnieju wzięło udział aż 10 sołectw. Emocje były ogromne, a konkurencje przygotowane przez organizatorów naprawdę zaskakiwały i rozgrzewały atmosferę. Miałem przyjemność również sam wziąć udział w jednej z nich – powiedział Krzysztof Wołoszyn wójt gminy Żukowice .

W wyniku zaciętej rywalizacji, pierwsze miejsce przypadło drużynie z Brzegu Głogowskiego. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Zabłocia, a na trzecim znalazła się ekipa ze Szczepowa. Organizatorzy dziękują wszystkim mieszkańcom Gminy Żukowice za ich obecność, za radość i umiejętność doskonałej zabawy. Serdeczne podziękowania również kierują do gospodarzy, mieszkańców Kłody, a przede wszystkim sołtys Ewy Nowickiej-Pieniążek, pracownicom z Gminnej Biblioteki Publicznej w Nielubi i  Krzysztofa Dziechciarza.