Na zaproszenie głogowskiego oddziału .Nowoczesnej przed Ratuszem spotkali się mieszkańcy naszego miasta skandując „WOLNE SĄDY” i „JUSZCZYSZYN”  wyrażając poparcie dla sędziego Pawła Juszczyszyna.   

W minioną niedziele jak w innych ponad 100 polskich miastach protestowano w obronie polskich sądów, wyrażając także solidarność z sędziami.  Na plac Ratuszowy na zaproszenie głogowskiego oddziału .Nowoczesnej przyszli mieszkańcy naszego miasta i skanowali „WOLNE SĄDY” i „JUSZCZYSZYN”.

– W niedzielę również Głogów był jednym ze 105 miast, w których obywatele czynnie protestowali przeciw szykanowaniu polskich sędziów. Nigdy nie będzie naszej zgody na łamanie konstytucji, a wszyscy pisowcy odpowiedzialni za ten stan rzeczy staną przed sądem – mówi Sławomir Krawczyk z .Nowoczesnej.

– Nie zgadzamy się na szykanowanie sędziów za stosowanie się do wyroku TSUE- mówił Jacek Zahorski szef głogowskich struktur :Nowoczesnej. – Nie możemy się godzić na represję wobec sędziów.

1 KOMENTARZ

  1. Ale ubeków w Głogowie jest max.
    Jak wam się coś nie podoba to oddawać 13 emeryturę i rodzinka wasza niech oddaje 500 plus.
    Taki zróbcie protest . Patologia.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.