25 lipca 2021 od godz.16:00 na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowym w Jerzmanowej odbędzie się Spotkanie Kultur. Wolontariusze Polska 2050 Szymona Hołowni zapraszają na kiermasz charytatywny dla Marysi z Brenna chorej na SMA1.

Spotkanie Kultur to cykliczne wydarzenie w gminie Jerzmanowa cieszące się zawsze dużym zainteresowaniem. Spotkanie Kultur – to niezwykłe koncerty ze specjalnie dobranym repertuarem. W tym roku do zabawy porwą  gorące kubańskie rytmy i radosna włoska muzyka, będzie można posłuchać niepowtarzalnego zderzenia folku z rapem czyli tradycyjnego góralskiego brzmienia z nowoczesną produkcją muzyczną. Organizatorzy  zachęcają także do spotkania z kulturą Indian Ameryki Północnej.

W PROGRAMIE:
16:00 Występ Jose Torres & Havana Dreams – KONCERT KUBAŃSKI
17:30 Spotkanie z kulturą Indian Ameryki Północnej
18:00 KONCERT Liber & InoRos
19:00 DYSKOTEKA ŚWIATA
21:00 An Dreo e Karina w największych przebojach włoskich duetu Al Bano e Romina Power – „Felicita”

Organizatorzy przygotowali  stoiska gastronomiczne i handlowe, wystawę rękodzieła GCK oraz Indian Ameryki Północnej, miasteczko zabaw dla dzieci, strefę relaksu, mobilny butik.  Wolontariusze Polska 2050 Szymona Hołowni zachęcają do odwiedzenia kiermaszu charytatywnego. Środki zebrane przekazane zostaną dla chorej na SAMA1 Marysi z Brenna.