Przedszkolaczki z grupy „Wisienki” z PP nr 20 w Głogowie prowadzone przez Jolantę Wandycz zajęły I miejsce w Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego. 

Gromkimi brawami dzieci i wszyscy obecni na sali w MOK nagrodzili występ formacji „Wisienki na torcie” z PP nr 20 w Głogowie. Dzieci zaprezentowały dwa tańce, walc  w balowych strojach i hip-hop na sportowo. Swoim występem oczarowały także jury konkursowe. Po burzliwej naradzie jury I miejsce przyznało formacji „Wisienki na torcie” z PP nr 20.  Dzieci otrzymały puchar i dyplom. Nauczycielkę Jolantę Wandycz jury, za przygotowanie dzieci do konkursu, za wspaniałą choreografię,  nagrodziło dyplomem. 

Do konkursu zgłosiły się formacje z przedszkoli, szkół podstawowych i średnich.  Każda z nich zaprezentowała się w ciekawych strojach i choreografii. Organizatorem konkursu już tradycyjnie była Szkoła Podstawowa nr 10.  Cel konkursu od dawna jest ten sam: wspieranie dzieci i młodzieży w doskonaleniu swojej pasji i popularyzacja tańca, każdej jego formy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here