SONY DSC

Głogowianie i tym razem nie zawiedli. Podczas XIV Noworocznego Marszobiegu zebrano 4 tony żywności i pieniądze na leczenie Karoliny. 

XIV Noworoczny Marszobieg pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa odbył się 1 stycznia. Wzięło w nim udział ponad 1000 osób. Głogowianie maszerowali dla Karoliny , która cierpi na zanik nerwów wzrokowych oraz dla najuboższych rodzin.

– To fantastyczne, głogowianie są niesamowici. Jestem bardzo zadowolony z uczestników marszobiegu  – mówi Jerzy Górski , organizator XIV Noworocznego Marszobiegu. – Jak zwykle dopisali, okazali swoje serce. Bardzo im za to dziękuję.

Pierwszego stycznia na głogowskiej Starówce odbył  się XIV Noworoczny Marszobieg. Organizatorem jest Jerzy Górski z Centrum Sportowego Głogowski Triatlon. Uczestnicy marszobiegu tradycyjnie przemaszerowali  kilka kilometr ulicami Starego Miasta wokół Ratusza. Przesłaniem marszobiegu “Nie jesteś sam”, była pomoc chorej Karolinie i  ubogim. Zbierano pieniądze na leczenie  dziewczynki i  żywność dla potrzebujących. Po biegu odbyło się losowanie nagród między innymi koszulek, smyczy, toreb na zakupy i sztabki złota.

ZDJĘCIE: Jerzy Górski