Wójt Gminy Głogów, Joanna Gniewosz, po raz kolejny zaprosiła mieszkańców naszej Gminy do wzięcia udziału w TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GŁOGÓW JOANNY GNIEWOSZ.

W rozgrywkach udział wzięło 7 drużyn, a mecze rozegrane zostały w hali sportowej Zespołu Szkół w Przedmościu. Swoją gotowość w rozgrywkach sportowych zgłosiły drużyny z Przedmościa, Ruszowic, Wilkowa, Krzekotowa, Grodźca Małego oraz drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Serbach. Mieliśmy okazję również gościć drużynę z Głogowa, której kapitanem była Prezes Chrobrego Głogów S.A., Emilia Szajowska. Obecność tej drużyny jest wynikiem owocnej współpracy Gminy Głogów z Chrobrym Głogów, za którą Wójt, Joanna Gniewosz, serdecznie podziękowała podczas otwarcia turnieju.
Drużyny po wylosowaniu grup rozpoczęły rywalizację w meczach po 2 sety do 20 punktów. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie, Anna Adamiak oraz Leszek Nawrocki, nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Przedmościu. O bezpieczeństwo zawodników podczas turnieju zadbali ratownicy medyczni z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przedmościu, natomiast Panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Przedmościu zapewniły pyszny poczęstunek dla wszystkich uczestników.
Po bardzo emocjonujących meczach, na podium znalazły się następujące drużyny:
I MIEJSCE OSP SERBY
II MIEJSCE GRODZIEC MAŁY
III MIEJSCE DRUŻYNA “GŁOGÓW”
Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom oraz piłki do siatkówki ufundowane przez Wójt Gminy Głogów, Joannę Gniewosz. Dodatkowo drużyny znajdujące się na podium otrzymały puchary, a drużyna zajmująca I miejsce, bilety wstępu na PŁYWALNIE CHROBRY GŁOGÓW, ufundowane przez Panią Prezes, Emilię Szajowską. Pani Wójt, Joanna Gniewosz, serdecznie zaprasza na kolejny TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ, już w przyszłym roku.

Info/foto: Gmina Głogów, Gminny Ośrodek Kultury w Przedmościu