Pogoda dopisała. Głogowianie chętni wyszli z domu i większość czasu spędzili na Starym Mieście oraz Bulwarze Nadodrzańskim. Z okazji Dni Głogowa od godzin popołudniowych do późnych wieczornych na Starówce było głośno i wesoło.

2 czerwca na Starówce było mnóstwo atrakcji dla dzieci. Były konkursu, zabawy, dmuchańce,  karuzela, sadzenie kwiatów. Głogowskie instytucja na przygotowanych stoiskach zachęcały dzieci do udziału w konkursach. Nagrody były bardzo ciekawe.  Na małej scenie występowali artyści lokalni między innymi z MOK i  szkoły muzycznej Music Intro. Wieczorem na dużej scenie koncertowali Dawid Kwiatkowski i Cleo. 

Od 3 do 4 czerwca wieczory należały już do dorosłych głogowian. Na koncerty artystów przychodziło bardzo dużo widzów. Bawili się świetnie przy piosenkach Red Lips, Sandry i Andrzeja Piasecznego.   4 czerwca ostatni koncert podczas Dni Głogowa należeć będzie do zespołu ENEJ.

Na torze w Górkowie spotkali się fani motocrossu. Podczas Dni Głogowa rozegrane zostały Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. 

Zdjęcia: ANJA, UM Głogów