Alicję Kaczmarkiewicz, pracownika UG Kotla za długoletnią służbę nagrodzono Złotym Medalem. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przyznał pracownicy Urzędu Gminy Kotla Alicji Kaczmarkiewicz Złoty Medal za długoletnią służbę. Odznaczenie nadawane jest za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Uroczystość wręczenia odbyła się w Sali Kolumnowej w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. Odznaczenia w imieniu Prezydenta dokonał Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak.

-Jestem mile zaskoczona i wzruszona. Odznaczenia Prezydenta Polski nie otrzymuje się na co dzień, więc jest to dla mnie bardzo duże przeżycie – mówi odznaczona Alicja Kaczmarkiewicz.

Alicja Kaczmarkiewicz jest mieszkanką Kotli. Posiada 35-letni staż pracy. Od 2 grudnia 1985 r. pracuje w Urzędzie Gminy Kotla w księgowości. Na co dzień jest szczęśliwą mamą córki Agnieszki i syna Pawła, a także babcią 4-letniego wnuka Kubusia. Lubi pracę w ogrodzie, gdzie wspólnie z mężem spędza popołudnia.

Zdjęcia: UG Kotla