Aż 8 gwiazd wystąpi na lotnisku w Lubinie podczas 2 edycji Cuprum Hits Festival! Zaśpiewaj Bailando i inne hity razem z nami.

Czas leci nieubłaganie, ale w tym przypadku jest to duży plus. Dlaczego? Bo został już niecały miesiąc pozostał do najlepszego festiwalu muzyki lat 90 w Polsce. Cuprum Hits Festival 2 już 26 maja!

Gwarantowany powrót niesamowitych wspomnień z czasów szalonych lat 90, gdzie na imprezach królowały takie składy jak Loona, Fun Factory czy Papa D. Na scenie oprócz nich wystąpią także Real McCoy, Nana, Rednex, Dj Dune, Captain Jack, a jako rezydenci festiwalu Duet Djski Dj Fąfer& Johny Ki.

Przekrój muzyczny jest szeroki, dlatego trafi w najbardziej wyrafinowane gusta uczestników. Jedno jest pewne: przy tych hitach nie sposób stać spokojnie! Impreza początkowo miała odbyć się na Stadionie Zagłębia w Lubinie, jednak z przyczyn niezależnych od Organizatora została przeniesiona na położony nieopodal teren Aeroklubu Zagłębia Miedziowego. Cuprum Hits Festival nabierze jeszcze bardziej festiwalowego charakteru. Do dyspozycji jest ogromny teren lubińskiego lotniska, dlatego też zostanie stworzony duży parking dla osób zmotoryzowanych.

Wszelkie bieżące materiały udostępniane są na bieżąco na profilu FB https://www.facebook.com/CuprumHitsFestiwal oraz na stronie www.cuprumhitsfestiwal.pl

Przelećmy się wspólnie już 26 maja na lotnisko w Lubinie!

Aby ułatwić dostęp do informacji uruchomiono wiele kanałów dystrybucji, zarówno w formie elektronicznej oraz stacjonarnej. Bieżące informacje umieszczane są na profilu wydarzenia. Bilety do nabycia są między innymi ma www.kupbilet24.pl,

Strona Organizatora: www.ev-factory.pl

Strony festiwalu: www.cuprumhitsfestival.pl https://www.facebook.com/CuprumHitsFestival/

Patroni medialni: Radio Vox FM, Vox Music TV, Disco Polo Music, Interia

Partnerzy sprzedaży: ticketmaster, eventim, ebilet, abilet, kupbilet, biletyna, Empik, Saturn, Media Markt , punkty STS, Hala RCS.