Siedmiokondygnacyjny budynek powstaje przy ul. Strzeleckiej. Przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Planowany termin zakończenia inwestycji to 30 kwietnia 2019 r.

W nowym siedmiokondygnacyjnym budynku SM przy ul. Strzeleckiej jest 49 mieszkań różnej wielkości – od 25 do ponad 80 metrów kwadratowych. Na parterze znajduje się lokal usługowo-handlowy. W części podziemnej jest około 20 miejsc garażowych oraz komórki lokatorskie.  

– Budynek mieszkalny przy ulicy Strzeleckiej nabiera charakteru. Od kilku tygodni można podziwiać już elewację – połączenie bieli oraz miedzianych i szarych dodatków. Do wykonania została tylko część elewacji na wschodniej ścianie. Wewnątrz trwają prace wykończeniowe: wylewane są posadzki, kładzione tynki, wykonywane instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania i teletechniczne – mówi Mateusz Kowalski z SM Nadodrze.

Cały budynek został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Już z poziomu chodnika będzie można za pomocą podjazdów, platform i dźwigów dostać się do każdego lokalu. W budynku  będą szerokie drzwi oraz przestronne korytarze. Zostanie w nim również zastosowany podwójny system wideofonowy, który zapewni większe bezpieczeństwo lokatorom.  Jeżeli pogoda dopisze w marcu teren przed budynkiem zostanie zagospodarowany i SM rozpocznie przekazywanie mieszkań osobom zainteresowanym.

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI NA TEMAT SPRZEDAŻY MIESZKAŃ UDZIELAJĄ PRACOWNICY DZIAŁU CZŁONKOWSKO-MIESZKANIOWEGO 
AL. WOLNOŚCI 19; POK. NR 7 i 6 
TEL. 76/ 85 20 780 lub 781

 

2 KOMENTARZE

  1. Witam serdecznie mam pytanie gdzie można uzyskać więcej informacji na temat mieszkania

    • Więcej informacji można uzyskać w SM Nadodrze. SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI NA TEMAT SPRZEDAŻY MIESZKAŃ UDZIELAJĄ PRACOWNICY DZIAŁU CZŁONKOWSKO-MIESZKANIOWEGO AL. WOLNOŚCI 19; POK. NR 7 i 6
      TEL. 76/ 85 20 780 lub 781

Comments are closed.