Mnóstwo łez polało się dzisiaj w PP nr 20. Brzoskwinki, Poziomki, Truskawki i Wisienki żegnały się ze swoimi nauczycielkami, kolegami i koleżankami. Część artystyczną przygotowały młodsze grupy przedszkolne.

„…Ech przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja, może jeszcze tu zostanę ….” – śpiewały dzieci z PP nr 20 podczas uroczystości pożegnalnej starszaków.

Dzieci z Brzoskwinek, Poziomek, Truskawek i Wisienek żegnały się ze swoim przedszkolem. Był to dzień pełen niespodzianek, radości, uśmiechu i łez. O dobry humor starszaków zadbały młodsze koleżanki i koledzy, którzy przygotowali część artystyczną. Dzieci śpiewały „ …Żegnajcie sześciolatki, miło było razem z wami bawić się…teraz na was czeka szkoła…” Po części artystycznej Irena Dudek, dyrektorka PP nr 20 wręczyła dzieciom dyplom i Słownik Ortograficzny, który niewątpliwie przyda się w szkole.

– Życzę wam radości, wspaniałych wakacji, aby były bardzo, bardzo wesołe – mówiła Irena Dudek. – Po wakacjach odważnie idźcie do szkoły.

Wisienki po uroczystości pożegnalnej, w swojej sali zajadały się tortem w kształcie wisienek. Ta słodka niespodzianka była prezentem od rodziców.