W Skidniówku odbyły się tradycyjne już zawody spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kotla Łukasza Horbatowskiego. 17. wędkarzy wzięło udział w zawodach. Piotr Leśniewski zwycięzcą w turnieju na pożegnanie sezonu wędkarskiego.

W miniona sobotę odbyły się zawody spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kotla Łukasza Horbatowskiego. Zmagania miały miejsce w Skidniówku i były okazją do podsumowania i zakończenia tegorocznego sezonu wędkarskiego Koła Wędkarskiego „JAŹ”. Zawody rozpoczęto we wczesnych godzinach porannych i wzięło w nich udział 17 wędkarzy. Zwycięstwo w turnieju na pożegnanie sezonu wędkarskiego wyłowił Piotr Leśniewski, drugie miejsce zajął Ryszard Kamiński, a trzecie Jan Grabia.

– Dziękuję Wójtowi Gminy Kotla Łukaszowi Horbatowskiemu za objęcie patronatem naszych zawodów oraz wszystkim wędkarzom, którzy wzięli udział w dzisiejszej rywalizacji – mówił Jan Grabia Prezes Koła Jaź.

Po zakończonych zawodach wszyscy wędkarze spotkali się przy stawie w Chociemyśli u Jana Grabi na poczęstunku i wręczeniu pucharów. W imieniu Wójta puchary wręczała Kamila Suchocka- Szperlik Kierownik Rozwoju Gminy i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych.

W piątek nastąpiło również całoroczne podsumowanie pracy 21 wędkarzy. Grand Prix 2019 zdobył Zbigniew Górski, drugie Marcin Buczek i trzecie miejsce Jan Grabia.

– Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę owocnych połowów w następnym sezonie – mówił Łukasz Horbatowski Wójt Gminy Kotla.