Nie twórczość Olgi Tokarczuk a Katarzyny Janus będzie tematem najbliższego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki. Autorka powieści „Nigdy nie jest za późno”, „Życie za życie”,  przyjedzie do Głogowa w najbliższa środę.

Zmianie ulega temat dyskusji najbliższego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki. Gościem w MBP będzie pisarka Katarzyna Janus. Spotkanie z autorką odbędzie się w 29 styczni  o godz. 16:00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.

Katarzyna Janus jest autorką sześciu powieści pisanych pod pseudonimem z gatunku literatury kobiecej. Są to powieści „Nigdy nie jest za późno”, „Życie za życie”, „Mam na imię Walentyna” , ” Światło kryje się w mroku” oraz „Piękni ludzie” i „Sacrum et profanum” przychylnie przyjęte przez czytelniczki i recenzentów. Pisarka mieszka w Lesznie jest lekarzem pediatrą, pulmonologiem dziecięcym i specjalistą w rehabilitacji medycznej. Akcja jednej z powieści toczy się w Centrum Rehabilitacji w Górznie, gdzie autorka pracuje. W swoich książkach pisarka przenosi akcję powieści również do miejsc gdzie podróżuje. Spotkanie dot. twórczości Olgi Tokarczuk zorganizowane zostanie w innym terminie.