Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zaprasza  do Teatru im. Andreasa Gryphiusa na kolejny koncert G-LIVE z udziałem publiczności.

G-LIVE to cykl koncertów, w których za pośrednictwem facebooka prezentują się głównie lokalni artyści. Mieliśmy już okazję posłuchać między innymi „Little Collapse” z towarzyszeniem wizualizacji stworzonych przez Jakuba Wantułę, „bandu” Martyny Juszczyk, Roberta Mazurkiewicza, zagościł u nas nawet BONSON, supportowany przez głogowianina Tomasza Olczaka. W G-Live włączył się również Teatr: w minioną niedzielę obejrzeliśmy spektakl „Dzikie Dandy”, transmitowany „na żywo” prosto z Teatru.

W najbliższą niedzielę na teatralnej scenie zaprezentuje się wraz z przyjaciółmi  Przemek Bielawa w koncercie „Cieszy mnie świat”.  Dla osób, które chciałyby pojawić się osobiście na widowni przygotowano bezpłatne wejściówki, dostępne w dniu koncertu w kasie Teatru. W związku z pandemią koronawirusa należy zaopatrzeń się w maseczki lub przyłbice. Transmisja  na stronie fb Teatru punktualnie o godzinie 20.00.