Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski odwiedził Głogów. Spotkał się z Prezydentem Rafaelem Rokaszewiczem i zwiedził nasze miasto.

Jarosław Obremski Wojewoda Dolnośląski przyjechał do Głogowa, gdzie spotkał się z Rafaelem Rokaszewiczem Prezydentem Miasta. W trakcie rozmowy poruszono wiele tematów ważnych dla miasta i jego mieszkańców.

 – Ponad dwie godziny spędziłem na rozmowie  z Jarosławem Obremskim Wojewoda Dolnośląskim.  Podczas zwiedzania miasta, które Wojewoda chciał zobaczyć, rozmawialiśmy m.in. o sytuacji związanej z epidemią i jej wpływie na Głogów, wysokim stanie Odry, sprawach społecznych i sporcie. Rozmawialiśmy także o problemach, w tym o nielegalnym składowisku odpadów. Wojewoda Dolnośląski nie ukrywał zainteresowania historią naszego miasta – mówił Rafael Rokaszewicz Prezydent Głogowa.

Zdjęcie: FB Prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza