19 – letni głogowianin uszkodził karoserię auta swojego znajomego ze szkoły. Był z nim w konflikcie i swoje niezadowolenie wyładował tasakiem nas jego aucie. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Jego czyn ma charakter chuligański.

W godzinach wieczornych 19 latek postanowił wyładować swoje niezadowolenie na samochodzie znajomego ze szkoły, z którym był w konflikcie. Obaj mężczyźni spotkali się na stacji benzynowej w Głogowie, gdzie doszło do sprzeczki.

– Obydwie osoby były w większych grupach i miało tam dojść do sprzeczki pomiędzy niektórymi z nich. Po zajściu jak się okazało napięcie nie opuściło jego uczestników. Kiedy pojazdy opuściły stację benzynową, samochód sprawcy zajechał drogę pojazdowi pokrzywdzonego i zmusił do zatrzymania – mówi podinsp. Bogdan Kaleta oficer prasowy KPP w Głogowie.

19-latek wysiadł z auta i przy pomocy tasaka uszkodził szybę oraz maskę pojazdu swojego znajomego. Straty zostały wycenione na kwotę 1440 złotych. Policjanci zatrzymali 19 – letniego sprawcę. Usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Jego czyn ma charakter chuligański.