ZUS organizuje on-line szkolenie dla przedsiębiorców.  Zainteresowany szkoleniem powinien  dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym z dostępem do Internetu. W spotkaniu może wziąć udział do 300 osób.

Oddział ZUS we Wrocławiu organizuje  bezpłatne szkolenie on-line „PPK – przygotuj swoją firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe”, które odbędzie się 18 września 2020 r. (piątek) w godz. od 11.00 do 14.00. Udział w szkoleniu jest nieodpłatny.

– Dla kogo webinarium? Dla pracodawców. Na spotkaniu ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK opowie, jak wdrożyć to rozwiązanie w swojej firmie czy organizacji – mówi Iwona Kowalska – Matis Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS.

W celu zarejestrowania się należy: Krok pierwszy – wysłać  email pod adres joanna.malolepszy@zus.pl, Krok drugi – odebrać od ZUS link do rejestracji na szkolenie (ZUS wyśle go po zarejestrowaniu). W spotkaniu może wziąć udział do 300 osób.

– Spotkanie jest organizowane w związku z dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców poprzednim spotkaniem z końca sierpnia 2020 r. Połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne. W trakcie spotkania uczestnicy mogą zadawać pytania prowadzącym na czacie – mówi Iwona Kowalska – Matis Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS.

Uczestnik powinien dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym, z dostępem do Internetu (najlepiej działa przeglądarka Google Chrome lub Firefox). Po szkoleniu udostępniana jest prezentacja z postaci pliku pdf.