Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 60-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Mężczyzna wcześniej dokonał kradzieży segregatorów z dokumentami oraz pieniędzy.

Policjanci z głogowskiej komendy zostali powiadomieni o mężczyźnie, który miał opuścić swój dom z zamiarem popełnienia samobójstwa.  60-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego, zanim podjął decyzje o samobójstwie dokonał kradzieży dokumentacji z samochodu.

– Mężczyzna ukradł również pieniądze w kwocie blisko 3000 zł. Po kłótni z właścicielką skradzionych rzeczy stwierdził, że zrobi sobie krzywdę i poszedł do lasu. Kobieta niezwłocznie powiadomiła policję, która podjęła poszukiwania mężczyzny – mówi asp. Łukasz Szuwikowski p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.

Po około 5 godzinach przeczesywania okolicznych lasów i rozległego terenu policjanci natrafili na śpiącego mężczyznę wewnątrz stogu siana. 60-latek jednak nie wrócił do swojego domu, ale do policyjnego aresztu, gdzie odpowie za kradzież.