Gmina Polkowice  prowadzi szerokie konsultacje w sprawie zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego sołectwa Jędrzychowa.  Spotkanie projektanta planu oraz przedstawicieli urzędu z mieszkańcami Jędrzychowa zaplanowano na 29 września na godz. 16.00.

Mieszkańcy Jędrzychowa będą mogli zgłaszać swoje sugestie i uwagi do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego sołectwa Jędrzychowa. 

– Zapraszam mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących studium i miejscowego planu w obrębie sołectwa Jędrzychów – mówi Wojciech Marciniak, zastępca burmistrza Polkowic ds. gospodarczych. – W przedłożonym projekcie staraliśmy się uwzględnić jak najwięcej ze składanych przez mieszkańców wniosków i wynik naszych analiz chcemy przestawić na spotkaniu – podkreśla.

Głównym celem konsultacji jest umożliwienie mieszkańcom Jędrzychowa udziału w procedurze planowania przestrzennego od jej początkowych etapów.  Konsultacje zostaną przeprowadzane od 28 września do 9 października. Mieszkańcy będą mogli wówczas przekazywać swoje sugestie oraz pytania.

– Uwagi będzie można składać na adres Urzędu Gminy Polkowice, w kancelarii urzędu oraz za pośrednictwem platformy ePUAP.  Konsultacje zostaną przeprowadzone również przez Internet, za pośrednictwem strony konsultacje.polkowice.eu, w zakładce konsultacje społeczne. Odbędzie się także spotkanie z mieszkańcami  –  informuje Roman Tomczak, rzecznik prasowy w Urzędzie Gminy Polkowice.

Spotkanie projektanta planu oraz przedstawicieli urzędu z mieszkańcami Jędrzychowa zaplanowano na 29 września na godz. 16.00. Odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie. Osoby, które chcą wziąć w nim udział powinny pamiętać o zabraniu ze sobą maseczek ochronnych.

Zdjęcie: UG Polkowice

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here