Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 19 – letniej mieszkanki Wrocławia. Kobieta ma na koncie liczne kradzieże sklepowe o łącznej wartości 9 534 złotych. Z tego procederu uczyniła sobie stałe źródło dochodów. Została zatrzymana po tym jak na terenie jednego ze sklepów w Głogowie, chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionego towaru zaatakowała pracowników.

19 – latka pomimo młodego wieku była już wielokrotnie zatrzymywana za kradzieże sklepowe na terenie Głogowa. Kradła głownie w drogeriach oraz marketach a jej łupem były najczęściej kosmetyki oraz drobne przedmioty i papierosy. Kobieta usłyszała 11 zarzutów kradzieży towaru o łącznej wartości 9 534 złotych.

– Podczas ostatniej kradzieży działała wyjątkowo zuchwale i brutalnie. Kiedy obsługa sklepu usiłowała zapobiec wyniesieniu ze sklepu pary rajstop, powerbanku oraz zeszytu, 19 – latka użyła przemocy aby utrzymać się w ich posiadaniu. Groziła obsłudze sklepu a kiedy to nie przyniosło efektu, zadawała uderzenia pięściami, kopała i szarpała za ubranie. W ręku miała nóż i groziła obsłudze pozbawieniem życia. Kobietę zatrzymali interweniujący policjanci – mówi podinsp. Bogdan Kaleta oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.

Podejrzana usłyszała zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz gróźb karalnych i licznych kradzieży sklepowych.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here