Głogów, po raz kolejny został dostrzeżony, jako miasto wspierające lokalne firmy. Oprócz Jawora i Powiatu Wrocławskiego, nasze miasto znalazło się w ścisłym finale konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” w kategorii samorząd wspierający biznes.

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów biznesowych w regionie. Innowacyjność, dynamika rozwoju, zaangażowanie inwestycyjne, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – to atuty jego laureatów. To nagroda, która wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska.

– W poniedziałek odbyła się on-line gala tegorocznej nagrody gospodarczej Dolnośląski Gryf. Nasze miasto znalazło się w ścisłym finale laureatów – mówi Rafael Rokaszewicz Prezydent Głogowa.

Jedna z firm działających na naszym terenie otrzymały nominacje. W kategorii firma świadoma ekologicznie nominowano NTI sp. z o.o., natomiast w kategorii nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju nominację zdobyła firma Sitech sp. z o.o.

Organizatorami konkursu byli: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Związek Pracodawców Polska Miedź, Stadion Wrocław oraz Partner Merytoryczny firma PwC.