ZUS zaprasza na dwa szkolenia on-line, które odbędą się: 24 listopada br. 7 stycznia 2021 r. Temat szkoleń  „PPK – przygotuj swoją firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe”. Poprzednie szkolenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem dlatego konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie udziału.

To już kolejne z cyklu webinaria, które Oddziały ZUS na Dolnym Śląsku organizują wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju Portalem PPK. Tym razem ZUS zaplanował dwa szkolenia on-linie  24 listopada 2020 r., (wtorek) w godzinach od 9:00 do 12:00 i 7 stycznia 2021 r., (czwartek) w godzinach od 9:00 do 12:00.

– Każdy zapisany uczestnik kilka dni przed danym wydarzeniem otrzyma link umożliwiający nawiązanie połączenia internetowego z pokojem szkoleniowym (poprzez wybraną przez organizatora wydarzenia platformę szkoleniową). Uczestnicy rejestrują swój udział klikając na przesłany e-mailowo link, a następnie otrzymują e-maila z linkiem do dołączenia do webinarium – mówi Iwona Kowalska – Matis Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS.

Na obu spotkaniach ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK opowie, jak wdrożyć to rozwiązanie w swojej firmie czy organizacji. Udział w szkoleniach jest nieodpłatny. W każdym może wziąć udział max 500 osób.

Zapisy osób chętnych przyjmują: termin 24 listopada 2020 r. – pracownik wrocławskiego Oddziału ZUS: e-mail joanna.malolepszy@zus.pl; termin 7 stycznia 2021 r. – pracownicy legnickiego Oddziału ZUS pod numerami telefonów: 76 876 41 61 / 76 876 41 63 (ewelina.toporowska@zus.pl; emilia.nowakowska@zus.pl).

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here