Niesamowite kwiaty, niepowtarzalny bukiet, przepiękna kompozycja a do tego miła obsługa i pełen profesjonalizm. Głogowianie dziękują właścicielce i personelowi kwiaciarni Nemezja.

Reżim sanitarny nałożony w związku z pandemią koronawirusa wymusza na nas określone zachowania. Coraz więcej spraw załatwiamy przez telefon lub Internet. Pani Wiesława pełna obaw, na 65. urodziny swojego męża kwiaty  zamówiła przez telefon.

– Kwiaciarnię poleciła mi moja koleżanka. Od wielu lat kupuje tam bukiety na różne okazje. Zapewniła mnie, że nigdy się nie zawiodła – mówi pani Wiesława. – W związku z tym, że nie wychodzimy z mężem z domu postanowiłam zamówić bukiet przez telefon. Pani, która odebrała telefon była miła i sympatyczna, czułam się jakbym była klientem VIP. Powiedziałam jakie są moje oczekiwania, jakie wybieram kwiaty i poprosiłam, aby były świeże – mówi pani Wiesława. – Czekałam z niecierpliwością. To co otrzymałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Bukiet był wyjątkowy, kompozycja przepiękna i niesamowite kwiaty, otrzymałam  istne dzieło sztuki. Nigdy mój mąż nie otrzymał tak niepowtarzalnego i oryginalnego bukietu.

Pani Wiesława wraz z mężem oraz koleżanką Zofią za naszym pośrednictwem przesyłają podziękowania właścicielce i personelowi kwiaciarni Nemezja. Niepowtarzalne bukiety właścicielka i pracownice kwiaciarni komponują już od 30 lat.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here