Aresztowany dwa miesiące temu za liczne włamania i kradzieże rowerów 30 – letni mieszkaniec Głogowa, usłyszał kolejne zarzuty. Policjanci udowodnili mu kradzieże dwóch rowerów górskich o wartości 4 700 złotych oraz włamanie do piwnicy i kradzież 10 klaserów ze znaczkami o wartości 10 000 złotych.

30 – letni głogowianin to osoba dobrze znana głogowskim policjantom. Był już zatrzymywany za liczne kradzieże i włamania. Na początku listopada został zatrzymany w związku z kolejnymi przestępstwami.

– 30 – latek usłyszał wtedy 14 zarzutów kradzieży oraz kradzieży z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych i piwnic. Łączna wartość skradzionych rowerów oraz innych akcesoriów wyniosła wtedy 24 000 złotych. Decyzją sadu został aresztowany na okres 3 miesięcy – mówi podinsp. Bogdan Kaleta oficer prasowy KPP w Głogowie. – Policjanci w dalszym ciągu ustalali jakie były rozmiary jego działalności przestępczej.

W wyniku działań  mężczyźnie  postawiono  kolejne zarzuty kradzieży dwóch rowerów o wartości 4 700 złotych oraz klaserów o wartości 10 000 złotych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here