SPR Chrobry na wyjeździe pokonał 3:1 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice. MVP meczu został Krzysztof Rykała. Trener chwali drużynę.

27 lutego SPS Chrobry Głogów rozegrał swój ostatni mecz w rundzie rewanżowej. Na wyjeździe pokonał IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 3:1. MVP meczu został Krzysztof Rykała. Trener pomarańczowo-czarnych chwali drużynę za sezon zasadniczy, ale także atmosferę na treningach i tzw. „szatnię”.

– Szykujemy się już na play offy i nie ukrywam, że trwa to od dłuższego czasu. Do meczu z Jelczem-Laskowice wystawiłem zawodników, którzy grali wcześniej mniej. Wygrali i to jest plusik – mówi Dominik Walenciej trener SPS. – Atmosfera jest fajna. Naprawdę, odkąd jestem trenerem nie było tak fajnej grupy. I do prowadzenia, dogadywania się i do trenowania 

– Mieliśmy bardzo dobre przyjęcie, skutecznie w ataku – mówi rozgrywający SPS Jakub Gontarewicz. Przygotowujemy się już pod Milicz, do play offów. Postaramy się skończyć to w trzech meczach – dodaje.

13 i 14 marca SPS Chrobry Głogów zagra w fazie play off dwa pierwsze mecze. Na własnym parkiecie podejmie MUKS Ziemię Milicką.

Zdjęcie: Marta Dytwińska-Gawrońska