Głogowscy policjanci przeprowadzili kolejne spotkanie dla seniorów. Tematem rozmów z seniorami była m.in. bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

Po raz kolejny policjanci on-line spotkali się z seniorami. Ideą tego cyklicznego programu są spotkania z funkcjonariuszy z terenu całego województwa dolnośląskiego. Odbywa się ono w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 9.00-9.30.

– Dzisiejsze spotkanie poświęcone było m.in. bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Celem tych działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstw. Spotkania te mają na celu zapoznanie starszych osób ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże czy rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa – mówi st.asp. Łukasz Szuwikowski p.o. Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.

Ostatnie spotkanie można obejrzeć  na serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Głogowie: https://www.youtube.com/channel/UCh9BVPpkfeibAP8VVRmq9NQ/featured