Wystawa fotograficzna „Rodziny świata” w Galerii Dworcowej.  W godz. 11.00 – 12.30 w Galerii będzie można spotkać autorkę zdjęć.

Fotostopem przez świat wspólnie z Interfrans Podróże, Galerią Dworcową i Zakonem Maltańskim – fundacja krakowska zaprasza na wystawę fotograficzną “Rodziny świata”. Wystawa zorganizowana została z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin, który przypada 15 maja.

– Ekspozycja przedstawia rodziny z różnych stron świata, może stanowić porównanie do naszego europejskiego modelu ogniska domowego – mówi Grażyna Sroczyńska głogowska podróżniczka.

– W związku ze zbliżającym się Dniem Matki i Dniem Ojca zobaczyć też będzie można ich rolę w wychowaniu dzieci.- dodaje podróżniczka.

Na wystawie znajdzie się też kilka fotografii studni afrykańskich, zbudowanych z funduszy zgromadzonych w ramach zbiórki “Głogów i okolice budują studnie w Afryce”

Ze względu na obecną sytuację nie jest możliwe zorganizowanie spotkania z okazji otwarcia wystawy. Zwiedzający wystawę będą mogli spotkać się z autorką zdjęć w godz. w godz. 11.00 – 12.30.