Ze względu na obowiązujące warunki prawne XVI PPP „Wyśpiewaj poezję” obywać się będzie wyłącznie on-line z wykorzystaniem serwisów internetowych FACEBOOK i YOUTUBE.  Do 14.06.2021 r organizatorzy czekają na zgłoszenia.

Kolejny rok Przegląd Piosenki Poetyckiej odbywać się będzie in-line. Organizatorzy Przeglądu do 14 czerwca czekają na zgłoszenie. Należy je przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mailowy: stachuriada.zgloszenia@gmail.com .  25.06.2021 r., godz. 20.00  zaplanowano emisję on-line z ogłoszeniem wyników Przeglądu i publikacją występów laureatów XVI PPP „Wyśpiewać Poezję” z wykorzystaniem serwisów internetowych FACEBOOK i YOUTUBE.

Szczegółowych informacji udziela koordynator Przeglądu – Hanna Woźniak e-mail: gokiskotla_biuro@wp.pl

STACHURIADA W GROCHOWICACH to cykliczne wydarzenie kulturalne odbywające się tu od lat 80-tych. Projekt jest ściśle związany z twórczością Edwarda Stachury. To właśnie w Grochowicach, w gminie Kotla poeta pracował przy wyrębie lasu. Między innymi dzięki tym wydarzeniom leśna polana w Grochowicach stała się miejscem spotkań ludzi wrażliwych na poezję i muzykę, a samo miejsce i ludzie uwiecznieni w książce E. Stachury „Siekierezada czyli Zima leśnych ludzi”.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here