Bezpłatne konsultacje on-line dla osób, które chcą skorzystać z funduszy unijnych, planują założyć firmę lub rozwinąć istniejący biznes.

18. CZERWCA 2021 R. (piątek) w godz. 10.00 -13.00 mieszkańcy Głogowa, którzy chcą założyć własna firmę lub rozwinąć już istniejącą mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji, których celem jest sprawdzenie, czy będą mogli starać się o środki z funduszy unijnych na te i inne cele.

Podczas indywidualnych konsultacji będzie można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania  dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o  zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne  możliwości wsparcia – w tym dotacje i pożyczki finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.

Mieszkańcy naszego miasta, którzy zechcą wziąć udział w konsultacjach powinni  przesłanie maila na adres: pife.legnica@dolnyslask.pl w terminie do 17.06.2021 roku. W tytule maila należy wpisać: „Konsultacje on-line – Głogów”.

W odpowiedzi  uczestnik otrzyma indywidualny link  do rozmowy poprzez platformę ZOOM. Nie ma potrzeby zakładania konta na tej platformie. Spotkania będą umawiane na konkretną godzinę. Organizatorem konsultacji są Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here