Głogowski policjant starszy aspirant Radosław Wicher brał udział w zawodach „Open Poland Championships” & „Debiuty NPC” w różnych kategoriach wagi ciężkiej + 102 kg, gdzie zdobył – dwa razy I miejsce oraz jedno IV miejsce.

W Warszawie odbyły się zawody „Open Poland Championships” & „Debiuty NPC”. Starszy aspirant Radosław Wicher brał udział w kategorii wagi ciężkiej, w której jego waga startowa wynosiła 115 kg. Ta kategoria dzieliła się na : „Beginers Mens Bodybuilding ” oraz „”Overal”, w których nasz policjant zajął dwa razy I miejsce, a także „Novice Mens Bodybuilding”, gdzie przyznano mu IV miejsce.

Radosław Wicher pracuje jako Asystent Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Od czterech lat ćwiczy kulturystykę. To pierwsze zawody, w których uczestniczył Radosław Wicher. Na ten sukces pracował ciężko.

– Najważniejszą drogą do sukcesu jest stosowanie indywidualnej diety pod szczególnym reżimem oraz wiele godzin pracy na siłowni. Każdego dnia pobudka o godz. 4.30, rozpoczynająca się godzinnym treningiem wydolnościowym (CARDIO).  Następnie 5 razy w tygodniu po pracy 2 godziny ćwiczeń na siłowni – mówi sierż. szt. Emilia Reguła p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here