Festyn charytatywny z wielkim sukcesem. Głogowianie bardzo chętnie czas spędzili na Bulwarze Nadodrzańskim wspomagając akcję.  Na leczenie chorego Jasia Walosa zebrano 7 tys. zł.

Pogoda dopisała, dopisali także głogowianie i służby mundurowe . W tym szczytnym przedsięwzięciu udział wzięli policjanci, leśnicy,  strażacy i ratownicy medyczni. Było mnóstwo gier i zabaw dla dzieci. Uczestnicy akcji charytatywnej mieli okazję zapoznać się z praca policjantów, strażaków, ratowników i leśników. Policjanci z głogowskiej komendy wraz z Zespołem Profilaktyki Społecznej przeprowadził zajęcia profilaktyczne. Dzieci wraz z opiekunami mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego oraz ogólnych zasad bezpieczeństwa.

Głogowianie bardzo hojnie wsparli leczenie chorego Jasia Walosa.  Zebrano 7 tysięcy złotych.  Festyn charytatywny zorganizowała Grażyna Sroczyńska głogowska podróżniczka, Fotostopem przez świat.  

– Była grochówka ufundowana przez panów: prezydenta i starostę. Była muzyka, bańki mydlane, malowane twarze, baloniki i różne konkurencje. Wielkim powodzeniem cieszyły się domowe ciasta. Osiągnęliśmy ogromny sukces, w ciągu trzech godzin udało się zebrać prawie 7tys. Dziękujemy za każdą podarowaną złotówkę. Przygotowuję kolejną bardzo ciekawą akcję, zapraszam już dziś, szczegóły wkrótce – dodaje Grażyna Sroczyńska głogowska podróżniczka. – Fotostopem przez świat nie jest organizacją ani firmą, działamy społecznie. Niedzielna zbiórka dowodzi, że każdy może pomagać. Nie muszą to być wielkie akcje, wystarczy wrzucić grosik do puszki.Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i pomogli w zorganizowaniu tego wydarzenia -dodaje organizatorka festynu.
 
Pozdrawiam
Grażyna