Kolejny koncert z cyklu „Bardowie Pod Wieżą”. Tym razem na głogowskim zamku posłuchać będzie można Piotra Woźniaka. Koncert odbędzie się w piątek, 15 października o godzinie 19.00.

Poetyckie koncerty w głogowskim muzeum organizowane są już od niemal roku, dorobiły się wiernej publiczności. Na pewno nie zabraknie więc chętnych, by w zamkowych murach posłuchać kolejnego barda. Tym razem będzie to Piotr Woźniak – gitarzysta, kompozytor, aranżer, a przede wszystkim świetny wokalista, który swym głosem i gitarą potrafi zaczarować publiczność.

– Wiosenne i letnie spotkania z „Bardami Pod Wieżą” odbywały się na zamkowym dziedzińcu. Jesienią zapraszamy jednak państwa do sali im. Mieczysława Kaczkowskiego – mówi Maciej Iżycki z głogowskiego muzeum. –  Ze względu na nadal obowiązujące obostrzenia związane z epidemią COVID-19 liczba miejsc na niej jest ograniczona. By wziąć udział w koncercie trzeba odebrać na portierni MAH darmowe zaproszenie. Będą one rozdawane w dniu koncertu – dodaje Maciej Iżycki.

Występ Piotra Woźniaka odbędzie się w piątek, 15 października. Rozpocznie się o godzinie 19.00. Organizatorem poetyckiego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum i Historii Miasta Głogowa, wspomagane przez Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Miejski Ośrodek Kultury. Cykl koncertów „Bardowie Pod Wieżą” współfinansowany jest przez Gminę Miejską Głogów.