Czwartego grudnia rusza miejskie lodowisko. Jak co roku w dniu otwarcia wstęp na taflę będzie bezpłatny.

Na miłośników łyżwiarstwa czeka zadaszona tafla lodu, która gwarantuje dobrą zabawę bez względu na warunki atmosferyczne. W pierwszym dniu lodowisko będzie czynne od godziny 10 do 20.50. Można wziąć ze sobą łyżwy lub wypożyczyć je na miejscu.

– Nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesne łyżwy rentalowe, kaski ochronne oraz bezpłatne zabawki dla dzieci takie jak pingwinek czy miś do nauki jazdy na łyżwach – wyjaśnia Jarosław Łojko, kierownik działu zarządzania obiektami sportowymi. – W naszym obiekcie znajduje się także ogrzewana poczekalnia z podglądem z myślą o opiekunach, którzy nie chcą korzystać ze ślizgawki. Dostępne są ciepłe napoje oraz przekąski. Do dyspozycji klientów są również szafki depozytowe – dodaje.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, ze względu na pandemię, na lodowej ślizgawce przewidziano specjalne środki ostrożności.

– Z uwagi na sytuację epidemiologiczną przed wejściem na obiekt obowiązuje dezynfekcja dłoni. W przestrzeniach poza taflą lodowiska obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa. Jazda na lodzie może się odbywać bez maseczki. Sprzęt wypożyczany na lodowisku będzie dezynfekowany po każdym użyciu. Zwracamy uwagę na zachowanie dystansu społecznego – wyjaśnia Jarosław Łojko, kierownik działu zarządzania obiektami sportowymi.

Ceny biletów wstępu na lodowisko oraz wypożyczania łyżew można sprawdzić TUTAJ. Godziny otwarcia lodowiska znajdą państwo TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here